Kraków Zaprasza - strona główna
Dodaj firmę - cennik Zaloguj się

Noclegi - Strona główna
 
 
Spis główny  

KrakowForYou Apartments

31-006 Kraków
ul. Grodzka 4
tel. +48/ 012 421 48 35
zobacz na mapie »
 
http://www.krakowforyou.com
office@krakowforyou.com
http://www.krakowforyou.com

Apartamenty KrakowForYou oferują zakwaterowanie w samym sercu starego miasta Krakowa, w sąsiedztwie najwspanialszych zabytków. Zarówno ApartmentHouse Grodzka jak ApartmentHouse Szczepańska, mieszczą się dosłownie kilka kroków od Rynku Głównego.
Stosownie do Państwa oczekiwań, oferujemy 20 komfortowo urządzonych apartamentów o powierzchni od 30 do 80 m2. Z okien części naszych apartamentów rozpościera się widok na Sukiennice oraz Kościół Mariacki.
Poza komfortowym i niezależnym zakwaterowaniem, Agencja KrakowForYou może zaoferować również pomoc w zorganizowaniu wycieczek z wykwalifikowanymi przewodnikami do najpiękniejszych zakątków Krakowa oraz jego okolic. Organizujemy także transfery z i na lotnisko w promocyjnych cenach.
Goście, korzystający z zakwaterowania w naszych ApartmentHouse, mają możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty studia fitness, mieszczącego się w jednej z naszych kamienic.
Natomiast po dniu wypełnionym zwiedzaniem pobliskich zabytków, będą Państwo mogli skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu i podzielić się wrażeniami z rodziną i przyjaciółmi.
 
powiększ


Lokalizacja  
więcej


Oferta  
więcej


Oferta dla grup  
więcej


 
       
 
Dodaj firmę - Cennik   |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2013
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją