POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
   
ARCHIWUM     zobacz wydarzenia archiwalne
ARCHIWUM     zobacz wszystkie wydarzenia archiwalne

 
25-03-2019      -  
Centrum Serenada
W Serenadzie MAMY MAJĄ MOC!
Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków

https://www.facebook.com/serenadakrakow
Centrum Serenada
Al. Bora-Komorowskiego 41
WSTĘP WOLNY       
 
Wydarzenia inne
Klub MAM MOC i odbywające się w jego ramach warsztaty to jedyne takie organizowane w Krakowie spotkania świadomych mam. Warsztaty prowadzi znana, lubiana i niezwykle ceniona stylistka Monika Jurczyk OSA. Wzajemne wsparcie, inspiracja, duża dawka praktycznej wiedzy, pozytywna energia i wiele więcej. Jesteś świadomą swojej wartości mamą lub uważasz, że w Twoim życiu czegoś brakuje i chciałabyś coś w nim zmienić? Ten klub i te spotkania są właśnie dla Ciebie!


Odkrywamy siłę kobiecości

- Bardzo konkretna wiedza, dużo czasu na dyskusje i pytania. Jestem zachwycona! Co więcej, warsztaty w Serenadzie to nie tylko spotkanie na linii mistrz-uczeń, to przede wszystkim grono wspaniałych kobiet, które chcą i lubią spędzać ze sobą czas – opowiada o warsztatach Sylwia, która uczestniczyła w obydwóch spotkaniach ze stylistką.

To nieprzypadkowe stwierdzenie, ponieważ w drugim spotkaniu Klubu MAM MOC uczestniczyło prawie 60 Pań! Drugie spotkanie z serii warsztatów Mam Moc tj. MOC typów sylwetki to kolejna odsłona spotkań, podczas których zarówno aktualne jak i przyszłe mamy miały okazję poznać tajniki mody, ale też uwierzyć w siebie i polubić swoje ciało. W ich trakcie – prowadząca spotkanie OSA Osobista Stylistka - pomogła uczestniczkom poznać swój typ sylwetki, a także podpowiedziała w jakich fasonach na pewno poczują się pewnie i kobieco.

- Niesamowita energia i mnóstwo praktycznej, przydatnej wiedzy. Warsztaty z OSĄ pozwoliły mi sobie uświadomić, że warto popatrzeć na siebie z większym dystansem i docenić swoje atuty. Nawet nie wiedziałam, że tak szybko zaakceptuję swoją figurę! – podsumowuje ostatnie warsztaty Pani Alicja.


Wszystkie kobiety mają w sobie moc

Warsztaty Klubu MAM MOC to spotkania pełne inspiracji, kobiecej siły, rozwoju i praktycznej wiedzy. Prowadzi je Monika Jurczyk – kreatorka stylu oraz autorka dwóch książek i bloga personalstylist.pl. Pomaga odnaleźć styl, dobiera fasony, doradza, ale przede wszystkim motywuje do pozytywnych zmian – wiary w siebie i swoje możliwości, samoakceptacji i doceniania ważnych dla nas chwil. Jak sama mówi: Wierzę, że ubranie to narzędzie do głębszych zmian w życiu. Swoje idee przekuwa w działanie, o czym miały okazję przekonać się uczestniczki warsztatów.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do przyszłych i aktualnych mam. Ilości benefitów wynikających z członkostwa nie sposób w kilku zdaniach wymienić. Najlepiej przekonać się o tym „na własnej skórze”. Dołączenie do klubu jest całkowicie bezpłatne.
Dla uczestniczek klubu powstała również grupa na Facebooku, gdzie mogą znaleźć nie tylko ciekawe treści przygotowane specjalnie z myślą o nich, ale również propozycje gotowych stylizacji czy motywacyjne cytaty. To także forum wymiany myśli i inspiracji. Warto dołączyć do grupy kobiet, które wzajemnie się wspierają, spotykają oraz dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Kolejne warsztaty z cyklu Klubu MAM MOC odbędą się 25 marca. Zachęcamy do udziału i dołączenia do Klubu.
 
Miejsce:
Centrum Serenada
Al. Bora-Komorowskiego 41
 
Godz.

 
 
   

 
 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury