POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


   
   
ARCHIWUM     zobacz wydarzenia archiwalne
ARCHIWUM     zobacz wszystkie wydarzenia archiwalne

 
05-03-2015      -  
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
STYMULATOR
spotkanie i warsztaty dla firm, NGO i designerów
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2
31-221 KrakĂłw

Portiernia:
tel. +48 12 420 49 50

Kontakt ogĂłlny:
sekretariat@dworek.eu

http://www.dworek.eu
sekretariat@dworek.eu
Dworek Białopršdnicki
10.30
       
 
Wydarzenia inne
Jednego dnia w jednym miejscu będzie można spotkać projektantów i niezależne marki z całej Małopolski. Udowodnimy, że zwiększenie wzrostu gospodarczego w Krakowie jest możliwe dzięki kooperacji firm, NGO’sów i instytucji kultury. Zapraszamy 5 marca do Dworku na spotkanie i warsztaty dla firm, organizacji pozarzšdowych oraz designerów.

W czwartek, 5 marca, o godz. 10.30, rozpocznie się w Dworku spotkanie "Stymulator – od niskich kosztów do wysokiej jakoœci". Swoje firmy zaprezentujš projektanci i niezależne marki z regionu małopolskiego. Prezentacjom towarzyszyć będš warsztaty, podczas których poznamy korzyœci jakie może przynieœć firmom współpraca z projektantami oraz ekspertami zarzšdzania designem. Porozmawiamy też o tym jak taka współpraca przyczyni się do podniesienia efektywnoœci działania firmy, a także do budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Czy można zwiększyć wzrost gospodarczy w Krakowie? Tak! Dowodem na to jest przedstawiony poniżej projekt sieciowy realizowany we współpracy z firmami, organizacjami pozarzšdowymi oraz instytucjami kultury.



Prezentacja innowacyjnych firm

Karekdesign
PLEO design
To Do Product Design
Creative Cracow

Opis projektu: Współpraca międzynarodowa duńskich designerów z polskimi designerami i rzemieœlnikami w ramach warsztatów projektowo-biznesowych.

Program stymulowania rozwoju połšczenia lokalnego designu z lokalnym wytwórstwem przez dobieranie i wspólne warsztaty projektantów i rzemieœlników prowadzone przy współpracy i na licencji duńskiego programu rozwoju przemysłu kreatywnego, prowadzone przez Rasmusa Vinda. Program ten obejmuje kompleksowe szkolenia z zakresu poszukiwania innowacyjnego produktu, tworzenia modeli biznesowych oraz wdrożeń produkcji. Podstawowym walorem programu jest jednak naturalne nawišzywanie współpracy lokalnych wytwórców i projektantów stymulujšce rozwój lokalnej ekonomii oraz wymianę doœwiadczeń i wiedzy, również międzypokoleniowo. Program prowadzony w Danii zakończył się powstaniem wielu startŹup’ów. wprowadzajšcych produkty i usługi o wysokim walorze wzorniczym, dajšce zatrudnienie dotychczas bezrobotnym wytwórcom oraz designerom.

Wstęp wolny
Czas trwania: 30 minut



Warsztaty Design Thinking

Dowiedz się jak projektować lepsze produkty i usługi w oparciu o potrzeby własnej firmy. Poznaj techniki kreatywnego rozwišzywania problemów powszechnie stosowane przez firmy z Doliny Krzemowej. W trakcie warsztatu poznasz wszystkie etapy metody Design Thinking od wejœcia w skórę użytkownika i badanie jego potrzeb po prototypowanie i testowanie rozwišzań.

Czas trwania: 2 godziny



Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wysłanie zgłoszenia na adres: konferencja@dworek.eu
Iloœć miejsc jest ograniczona.

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie "Desing Thinking" prosimy o informację mailowš: konferencja@dworek.eu lub telefonicznš: 12 420 49 69



Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konferencji i wprowadzenia zmian w programie.
 
https://www.facebook.com/dworek.bialopradnicki
Miejsce:
Dworek Białopršdnicki
 
Godz.
10.30

 
 
   

 
 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2024


Polskie NiezaleĹźne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury